Hodnocení šesté sezóny
Nezdá se mi to tak dávno, co jsem se snažil něco napsat o jubilejní páté sezóně našeho spolku „ Motorkáři nad 60 let „ a už je to tu zase, a já se pokouším zhodnotit sezónu šestou.

Začnu jako vždy trochou statistiky.

V roce 2014 se naše řady rozrostly o dalších 48 členů a poslední člen zaregistrovaný v roce 2014 má už pořadové číslo 319.

Jsem velice rád, že jsme se v loňském roce nemuseli loučit s některým s kamarádů a, že vyjedeme v  novém roce v plném počtu.

Jak už se stalo tradicí, také sezónu 2015 jsme začínali v Lučkovicích a opět jsme byli hosty party Iron Dogs. Miloš pro nás opět připravil bezvadný program a i počasí nám tentokrát přálo a tak té vody bylo mnohem méně jak vloni. Bohužel i na tomto srazu se projevila neznalost několika jednotlivců s jízdou v koloně, kterou musel Miloš řešit.

Již v létě 2013 přišel Wasserman s nápadem uspořádat sraz nás motodědků na Valachách. Bohužel se Jožka tohoto srazu už nedožil a my jsme tento náš druhý sraz uspořádali na jeho počest. Organizace druhého srazu této sezóny se ujal franki a ubytováni jsme byli v chatkách za hotelem Galík ve Velkých Karlovicích – Léskové. 

Třetí sraz má už v našem spolku tradici. Karešovi se již po čtvrté povedlo zařídil pobyt v hotelu SEN a vše bylo opět za 1. Skoro 100 účastníku se dobře bavilo, počasí přálo, vyjížďka se za pomocí žlutých sršńů opět povedla a tak co víc si přát. 

Organizací čtvrtého srazu se ujal Bronko a zavedl nás do penzionu Lesanka v Krušných horách. Všech nás 61 účastníků jsme si to užili. Pavel pro nás připravil moc pěknou vyjížďku a náladu nám nezkazil ani déšť při cestě domů.

Po loňské vyjížďce na počest našeho zesnulého předsedy Václava Krejčíka se jeho synové  Roman a Libor  rozhodli i letos uctít jeho památku a to tím, že uspořádají sraz v kempu Dolce nedaleko Václavova bydliště. Termín tohoto srazu byl na svátek svatého Václava.

Poslední sraz sezóny 2015 byl tradiční Mikulášský a pokusil jsem se o jeho organizaci já. Pozval jsem zájemce k nám na sever do hotelu Belevue v Jetřichovicích. Více o tomto srazu a o všech ostatních a také o výletech se dočtete na odkazu „ Srazy a výlety 2014 „

V této sezóně bylo také uspořádáno spoustu jednodenních výletů. Tyto výlety se hlavně domlouvaly na našem fóru a vaky byl jedním z hlavních organizátorů a za to mu patří dík. Poděkovat musíme také těm, kteří pro nás zorganizovali srazy. Počty účastníků se stále zvyšují a najít vhodná míst je opravdu náročné. Docela se rozmáhá účast baťůžků a o to je náročnější najít vhodné ubytování pro takové množství dvojic. A tak je tady úkol pro nás všechny. Pokud by jste ve vašem blízkém i dalekém okolí věděli o vhodném objektu pro uspořádání  některého našeho srazu, tak dejte vědět. Pokud si na organizaci srazu netroufáte tak se určitě najdou z našich řad vhodní pomocníci.

Poděkování patří také těm kamarádkám a kamarádům, kteří mi posílali reportáže ze srazů a výletů a tím je pomohli přiblížit těm, co na nich nebyli.

Když páchám tento elaborát, tak už máme na sezónu 2015 návrhy na všechny naše srazy a i na spoustu jednodenních výletů. 

I letos vyjela spousta našich členů v nových klubových tričkách a za to patří dík paní Macejkové a i NERO nezklamal a opět pro nás bezplatně vyrobil klubové samolepky. Zatím jsme nenašli žádného sponzora našeho spolku a tak nákupem těchto samolepek přispíváte na provozování našich stránek.

Incident při vyjížďce na prvním srazu a také na popud Jurybrno jsem na naše stránky vložil návod, jak se chovat při jízdě v koloně na našich vyjížďkách. Zde je na tento článek odkaz.

Zima nás letos zatím moc netrápí a tak doufám, že nás brzo opustí a my se opět ve zdraví potkáme na společných vyjížďkách a srazech.

To nám všem přeje váš tajemník.

Žádné komentáře:

Okomentovat