7. sraz - Březová


I když nám počasí tentokrát nepřálo, většinu členů to neodradilo od účasti na sedmém srazu tentokrát v Březové. http://www.bwhr.cz/
Toto místo objevil Kocour1 při svých kulinářských vyjížďkách. Po hlasovacím maratónu , kdy se rozhodovalo mezi Březovou a Příhrazy , to vyhrála Březová. Nyní zpětně můžeme zhodnotit pobyt na ranči v Březové jako dobrou volbu. Můžeme konstatovat - prostření super , jídlo výborné, obsluha vzorná , ceny mírné. Zastavení na tomto místě můžeme každému jen doporučit. Už se ozývají hlasy , že by jsme si to příští rok mohli zopakovat.
Na sobotní , s největší pravděpodobností letos poslední společný sraz dojelo 21 motorek. Přijeli tito naši členové:

divoch60, Čimelice, JiOr, JISOSO, JVK, Kavec47, Kocour1, Mann53, Marťan-ka s Vildou, Motobaba, miko, Nero s kamarádem, Pavelmazel, StařecPetr, skyair, Šabik, Venda_Marauder, Virágodědek, 
Jako host přijel kolemjedoucí Jiří Veselka

Tak tolik nás nakonec bylo.

Takto vypadaly naše stroje na parkovišti.

Za sebe , ale myslím , že i za ostatní musím smeknout před našimi dámami , že i v tomto nepříznivém počasí se srazu zúčastnily.

Sjížděli jsme se postupně podle toho jak to měl kdo daleko a nebo jak bloudil.
Když jsme se Šabikem přijeli , tak už nás vyhlíželi JVK , Stařec Petr , Pavelmazel a také náš příznivec na skůtru jehož jméno jsem vzhledem k mému věku samozřejmě zapomněl. Po nás dorazil Skyair s manželkou a postupně další. Po přivítání jsme se přesunuli do příjemně vytopené restaurace. V krbu plápolal oheň a to bylo pro nás prokřehlé velice příjemné. Já osobně jsem si na zahřání dal grog a výbornou česnečku.
Postupně ještě přijížděli další účastníci a my jsme je chodili vítat na parkoviště. Stav účastníků se nakonec vyšplhal na číslo 22. U každého ze stolů se diskutovala různá témata a všichni se dobře bavili. Nero nám rozdal samolepky loga , které vyrobil. Na fotkách také vidíte , že mnozí z nás už měli na sobě klubová trička. Je to zásluha našeho předsedy Václava , který to zařídil. Patří mu náš dík.
Nadhodilo se ale také jedno společné téma a to , co budeme podnikat přes zimu. Padl návrh na společné setkání , někde , někdy ale vlakem nebo autem. Tak teď dostanou všichni členové úkol podávat návrhy , aby se setkání uskutečnilo.
Při konzumaci výborného jídla a při debatě nám čas rychle ubíhal a tak bylo najednou odpoledne a začali se postupně loučit první členové. Odjel Čimelice , který měl ještě rodinné povinnosti společně s Mannem53 který ho doprovázel. Potom odjel JVK , který měl před sebou nejdelší cestu , až do Olomouce.

Postupně kamarádi odjížděli až v restauraci zůstalo tak zvané tvrdé jádro našeho spolku. Stařec Petr , Pavelmazel , Kocou1 , Marťan_ka s manželem , Skyair s manželkou , Šabik a já. Padl návrh na zpáteční cestě domů ještě navštívit místo jednoho z našich srazů restauraci Žilinu a tam si dát něco dobrého. A tak jsme se mimo starce Petra , který zamířil domů, seřadili do šiku a zamířili směr Žilina. Já se Šabikem jsme se hodování v Žilině nezúčastnily. Jenom jsme je doprovodily před restauraci a po rozloučení pokračovali směr Ústí nad Labem.
Podle ohlasů na fóru se i náš sedmý sraz vydařil a panovala všeobecná spokojenost.

Dnešní článek o srazu jsem zkusil udělat jinak jak dříve. Dal jsem tam jen pár fotek a ostatní jsou zde
Fotky jsou moje , motobaby , Marťan-ky , Čimeliceho a Manna53. Článek není tak dlouhý a fotek na prohlížení je víc.
A teď do mě jestli se to nepovedlo.
Také se musím pochlubit , že jsem jediný , který se zúčastnil všech letošních srazů.

Žádné komentáře:

Okomentovat