1. sraz u předsedy Václava - Staré Buky


22.3. se na fóru ozval syn našeho předsedy Václava
"arthus" s návrhem na uspořádání srazu na Václavově haciendě ve Starých Bukách. Sraz se uskutečnil po organizačních problémech se změnou termínu 2. a 3. května.

Účastníci srazu: arthus, dědkulín, Jarda z Úpice, JISOSO, miko, StařecPetr, střelec, Taťka, Venda_Marauder, Viragodědek,  

Já jsem se dohodl s Taťkou s Mladé Boleslavi a jeli jsme do Hořic společně.Po cestě jsme se kochali pohledem na Český Ráj.


Účastníci srazu se sešli u Hořic v restauračním zařízení Staročeská hospoda Dachova.


Po našem prvním vzájemném seznámení a občerstvení se konala spanilá jizda do Starých Buků .


Před odjezdem jsme udělali první společné foto našeho spolku.


Po cestě do Starých Buků jsme udělali zastávku u kamarády našeho předsedy Václava v jeho pekárně. Dostali jsme na ochutnání domácí čerstvé pekařské výrobky.


Další zastávkou na cestě do cíle naší cesty bylo náměstí v Trutnově.

A pak jsme už dojeli do místa srazu u předsedy Václava ve Starých Bukách. Tam nás přivítala paní domu , paní Věra.
Motorky jsme si zaparkovali pod přístřešek a ubytovali se.


A pak už jsme byli pozváni k bohatě prostřenému stolu v altánu na zahradě. Byla to hostina jak na zámku.Seděli jsme a povídali až do půlnoci , kdy nás zima vyhnala do tepla v domě. Tam jsme ještě chvíli poseděli a potom jsme se odebrali na kuťě.
Ráno nás zase vítal bohatě prostřený stůl.


Po snídani jsme se postupně rozjížděli do svých domovů.

O tomto vydařeném srazu se už nebudu více zmiňovat , protože to už udělali a velice dobře Jarda z Úpice v příspěvku "Motodědci na několikrát , ale pokaždé jinak" a Stařec Petr na jeho stránkách .
Můžu jenom ještě jednou poděkovat celé rodině Krejčíků za to , jak se o nás královsky starali a připravili nám skvěle prožitý víkend.

Více fotek zde.

Žádné komentáře:

Okomentovat