27.6.2018 - návštěva průrvy řeky Ploučnice


Alone napsal

Chtěl bych se podívat na pohádkové průrvy Ploučnice, kde se pohádky filmují a zároveň zvu přátele na výlet:Počasí i nálada skvělé. Na místo srazu přijeli Zajíci (1 a 3) poslední, ale v termínu a vyrazili jsme směr Zákupy, Mimoň, Noviny k průrvám. Průrvy jsme obešli přes kopec, kdo je ještě neviděl tak koukal. Do vody nikdo nevlezl, nikdo tak statečný se mezi námi nenašel.

Po prohlídce následovala společná cesta do Čapkárny na oběd, každý si mohl dát co chtěl z asi 10-ti možností na jídelním lístku, viděl jsem tam i zmrzlinový pohár, snad ten kolega motodědek ve zdraví stihne dojet domů.

Při obědě stála na stole vlajka gengu.

 

Z fotek jsem identifikoval tyto naše členy.

Alone, Bigbel, boruli, Bronko, Fajc, Fí-ďas, kodl535, Leo1200, Máry48, Medy2, MotodědekTonda, motokapr s Jitkou, Standa55 s Janou, spacírek47, starýučitel, zajicjedna, zajíctři, Zajda6,

Odkaz na fotky

Alone

MotodědekTonda

Níže jsou překopírovány příspěvky z našeho fóra na " Motorkáři cz " 

2 komentáře:

  1. MotodědekTonda
    Právě sem se vrátil z hradu pardon , ze soutěsky u Č Lípy . A tímto bych chtěl podělovat orgnizátorovi tohoto pěkného výletu a prima partě.

    OdpovědětVymazat
  2. Alone
    Děkuji účastníkům zájezdu, v místě srazu jsem napočítal 18 motorek a 20 osob. Věřím, že všichni dojeli a dojedou bezpečně a za sucha do svých domovských dep.

    OdpovědětVymazat