9.5.2015 - Setkání u Bronka na jeho ranči
Při příležitosti srazu kovbojů, koňáků a přátel organizátor Bronkobil pozval i kamarády s party „ Motorkáři nad 60 let „


Předpověď počasí na sobotu nebyla příznivá a tak jsme se se Zeńkou dohodli, že motorka zůstane doma a pojedeme autem. Ráno lilo, kolem osmé se vyčasilo, ale přesto jsme dali přednost čtyřem kolům. Na desátou jsme pod modrou oblohou dorazili do Kozlovic, kde nás uvítal Bronko s Vendulkou a pro mě překvapivě také Nero. Nero, který už byl na místě s jeho obytňákem od čtvrtka, se zapojil i při technické přípravě tohoto setkání. Prohlídli jsme si koníčky, dali si občerstvení a čekali, kdo další se objeví z naší party. Nakonec jsem se postupně dopočítal dvaceti zúčastněných. V dobré náladě jsme si popovídali, občerstvili se a po očku i sledovali dění na place. Mládež se bavila s koníčky při soutěžích a také se volila nejkrásnější čarodejnice. Po třetí hodině začala svou produkci kapela Mošňáci a s ní se nebe začalo zatahovat a nevěstilo to nic dobrého. A tak účastníci na motorkách urychleně opouštěli Kozlovice a ujížděli k domovu. Nemám zprávy ode všech, ale myslím, že se většinou dešti nevyhli.  My v autě jsme měli cestu domů jednodušší.
Děkujeme Bronkovi s Vendulkou a ostatním kamarádům a kamarádkám za příjemně prožitý den.
Petr – Virágodědek se Zdeňkou

Tohoto setkání se zúčastnili :

Bronkobil s Vendulkou, Virágodědek se Zdeňkou, Votec s Miládkou, Fik52 s Jiřkou, vaky, Kavec47, KarelHD, pája47, samotář47, Káňa140, Nero, Bigbel, Domi.1, kovátko s kamarádem Václavem Lozsem a ještě Doltonolda s kamarádem.


 Odkazy na další fotky a videaŽádné komentáře:

Okomentovat